Tři kamarádky

30. srpna 2016 v 11:39 | -Insanity |  Moje příběhy na zamyšlení
Kdysi byly tři kamarádky. Měly se velmi rády a nedaly bez sebe ani ránu.Vždy si pomáhaly a nikdy nedaly na sebe dopustit. Postupem času se mezi nimi začaly tvořit hádky, ale to do přátelství patří... Ale jedna z nich se jim začala vzdalovat.Snažily se jí pomoct,ale vždy když to vypadalo, že to bude lepší bylo vše jen horší. Postupně se od nich vzdalovala a zabíjela své dobré já,které ty dvě tak milovaly a měly ho rádi. Postupně se začala chovat namyšleně,a ubližovala všem kolem sebe.
Když někomu ublížila,nedokázala se upřímně omluvit a nedokázala si připustit, že někde ona udělala chybu. Možná jí bavilo vidět jak ostatní trpí,a nebo to ani vidět nechtěla.
Byla zaslepená svou pýchou a viděla jen sebe a své pohodlí.Bylo jí jedno, že ostatní trpí.
Její dvě kamarádky se začaly bavit skoro každý den o tom jak jim jejich stará drahá přítelkyně chybí...Jak moc chcou zpět svou milovanou sestřičku, a že tuto kreaturu nechcou.
Pokoušely se sní mluvit a otevřít jí oči,aby viděla jak všichni trpí. Vše bylo zbytečné. Ona neposlouchala a dál se chovala jak princezna. Postupně kní její dvě kamarádky přestávaly cítit to přátelství a postupně přetrhávaly nitě přátelství,které je sní spojovali.Až jednou ona zůstala sama. Měsíc byla smutná, ale i tak neotevřela oči. Časem si našla přítele,a za několik let měli svatbu.A ona měla děti.
Ale nic netrvá věčně.
Její muž jí opustil a její děti ji začaly nenávidět,kvůli jejímu chování. Teď měla pár svých přátel, rodiče a bratra.Ale i to netrvá věčně.
Přátelé ji opustili a rodiče umřeli.A bratr o ní ztratil zájem a staral se o svou rodinu. Ona upadla do depresí a alkoholismu...To postupně přerostlo v něco víc a stal se z ní drogově závislý člověk.
Otevřela oči a vzpomínala na staré časy,kde měla svoje dvě sestřičky,které tu byli vždy pro ní. Vzpomínala na vše, co měla..Litovala toho jak se chovala a jak byla slepá.Kéž by teď mohla vrátit čas a vše napravit..
Ale už bylo pozdě
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 30. srpna 2016 v 11:58 | Reagovat

Dost smutné, a věřím tomu že se to může stát i ve skutečnosti...

2 Insanity Insanity | 30. srpna 2016 v 17:55 | Reagovat

[1]:  Ono se toto stalo

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama