Loutky

31. července 2016 v 15:41 | -Insanity |  Moje příběhy na zamyšlení
Dřevěný princ se spouštěl na jeviště,zatímco rudá opona se roztahovala a malí diváci pomalu utichali. Společně za princem se spouštěla i nádherná princezna a s ní i hrozivá Bestie.Byli to loutky a právě začínalo jejich vystoupení před mnoha dětmi. Vše bylo jako vždy.Princ párkrát zapozoval před princeznou a přitom v ruce držel dřevěný meč. Princezna ho sledovala a tleskala mu svýma dřevěnýma ručičkama.V tom se v zadu objevila Bestie,která ji chytila a unesla.
Malí diváci celí napjatí a očekávání ani pomalu nedýchali a sledovali jak princeznu Bestie unáší mimo jeviště. Princ nemeškal a hned se vydal zachránit svou vyvolenou. Krajina za ním,na které byl namalovaný hrad se začala posouvat a krasný hrad pomalu nahrazovaly husté lesy,které se stále pohybovaly,zatímco princ putoval za svou vyvolenou.
Opona se pomalu zatáhla a malí diváci nedočkavě čekali, co se bude dít dál.
Opona se zase roztáhla a princ stál před jeskyní,ale nebyl tam sám.Společně s ním tam stála i krásná princezna,kterou držela ta Bestie. Princ zvedl do vzduchu meč a začal boj mezi ním a Bestií. Princ se rozmáchl a zasadil Bestii ránu do krku.Bestie se zhroutila na zem a princ přistoupil ke krásné princezně. Chytil ji za ruku a společně spolu odešli domů.Opona se zatáhla a místností se roznesl potlask diváků.
Potom se opona ještě jednou roztáhla a všechny tři loutky se uklonili divákům. Po minutě se opět zatáhla a malí diváci odešli domů. Loutky teď byly sami a nikdo je neovládal.Princ se zvedl a přistoupil ke svým dvou přátelům.Princezně a Bestii. Začali si povídat a bavit se a společně se těšili na další vystoupení,které mělo být až zítra.
Ovšem netušili, co se bude dít. Když loutky uslyšeli klapnout dveře a slyšeli kroky,jak jde někdo knim, ulehli na svá místa a čekali, co bude.Přišel jejich majitel a vzal je do svých rukou.Místnost začali naplnovat diváci a jejich smích. Nebyli to děti..Toto nebyl dětský hlas...
Toto byli dospělí. Když se opona roztáhla, zjistili, že to jsou starší muži,kteří se smáli a bavili se mezi sebou.
Hra začala jako vždy. Princ se předváděl před svou milou a v tom přišla Bestie,která unesla princeznu.Princ se za ní zase vydal.Pozadí se začalo otáčet a hrad opět nahradily lesy. Opona se zatáhla a nastalo ticho.Když se opona roztáhla, tak princ stál před jeskyní, u které stála Bestie a princezna.
Muži,diváci začali pískat a uchylně se smát.Něco bylo špatně. Bestie uchopila princeznu a převalila ji na čtyři.Bylo slyšet tukání, jak do sebe naráží dřevěná těla princezny a Bestie.
Stíny těchto dvou loutek naskytovaly neúplný pohled toho, jak bestie znásilnovala nebohou pannu,zatímco princ byl nucen se na to vše dívat,zatímco diváci se smáli a tleskali. Po chvíli princ mohl něco dělat.Uchopil meč a sekl bestii do hlavy takovou silou, že dřevěná hlava bestie zaťukla o podlahu jeviště a kutálela se pryč.Princ potom zvedl princeznu a opona se zatáhla zatímco diváci tleskali.
Potom nastalo ticho.
Obě loutky byly ponechány na zemi.Osamotě.Loutky se zvedly, až na Bestii.
Obě loutky se dívaly na bezhlavé tělo svého přítele,kterého princ připravil o hlavu...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ghoul Ghoul | 31. července 2016 v 15:56 | Reagovat

boží :3 piš dál :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama