Happy puppet syndrome

27. července 2016 v 17:27 | -Insanity |  Creepypasta překlady a zajímavosti
Bude to jednoduché, to jsme si mysleli.Přidat několik chromozonů,něco dodat,a hele,dokonalé lidské bytosti. Stále si nejsem jistý,co se stalo.Možná špatný odhad?Postup?Nebo to bylo něco,co je mimo naší kontrolu.Kdo ví? Byli jsme(Já a pár mých kolegů,kteří pracovali jako psychologové)zaujati lidskými emocemi.Vztek,zoufalství,euforie.Bylo by možné zablokovat mysl tak aby fungovala jen jedna emoce? Aby jediná emoce byla euforie,takže by žádný smutek nebo hněv neznečisťoval mysl? Teoreticky ano. Nebudu vám tu popisovat postupy našich experimentů.Jednak proto,že je nechci opakovat,ale také se bojím, že se zblázním,jestli vám to budu muset líčit.Ty hrozné věci,které jsme udělali. Byli jsme ambiciózní,mladiství,nemohlo nás nic zastavit. Všechno co vám řeknu je to,že jsme získali několik kmenových buněk,živili jsme je do plodů a manipulovali s jejich genetikou. Náš experiment byl nazýván "The Angel Man Project" a cílem bylo vytvořit bytost,která cítila jen šťěstí.Ale něco se pokazilo.Bylo to špatně. Polovina testovaných osob zemřela nečekaně,bez varování a bez příčiny.Zbývající polovina se větčinou narodila s odporným deformováním těla.Číslo Tři se narodilo bez problému.
Perfektní.To jsme si mysleli.Byl to člověk,který byl uzavřen do sebe,kvůli jeho stavu silné euforie. Byl téměř úplně normální...Aspoň do doby, než se objevily první příznaky. Problém udržet rovnováhu,problémy se spánkem a jídlem a nízká citlivost. Všichni jsme začali ze vnitř propadat panice,samozřejmě ,ale na vnější straně jsme zůstali klidní a pokračovali jsme v projektu. Měli jsme tam skončit.Měli jsme si vzít ty zatracené věci,usmrtit všechny experimenty a zavřít laboratoř.Ale my jsme pokračovali. Věci se jen zhoršily.Experimenty stále neuměly mluvit.Nepronesly ani slovo,ačkoli se mohli smát a to dělaly často.Až příliš často.Nebyl to spokojený smích,ale tichý,téměř konstanktní. Bez ohledu na to,kolik bolesti jim bylo způsobováno.Jen na nás zíraly a pak se začaly smát,jako by nás zesměšňovaly. Očekávali jsme,že budou mít rychlejší schopnost učení.Nastal pravý opak.Jejich duševní vývoj se výrazně zpozdil.Nemohli dávat pozor na něco déle jak několik minut,než se začaly zase smát. Ale my jsme pokračovali v naději,že tyto příznaky zmizí,jak děti budou starší. Dalším příznakům jsme dali jméno "Happy puppet syndome",protože nesmyslné pohyby dětí,předhazovaly pocit,jakoby to byly loutky na řetízcích.
Po pěti letech od začátku projektu jsme si uvědomili,že není naděje. Už jsme nemohli vydržet ten neustálý smích těchto dětí.Jako kdyby věděly něco,co my ne,jako kdyby mezi něma prošel nějaký vtip. Dva z mých kolegů už skončila,protože to už nemohli vydržet.Později jsem o nich už neslyšel.Oni jsou už s největší pravděpodobností mrtví. Děti nemluvily po dobu pěti let.Jen se smály svým zatraceným smíchem. Šli jsme jim dát snídani a oni se na nás dívali svýma obrovskýma očima a přitom sebou škubali,chichotali se.Nic neříkali.Nechali jsme ležet jídlo na zemi před sebou a odešli jsme. V jídlu byly dány toxiny,které měly tiše a bezbolestně usmrtit experimenty. Byla to pro nás bolestivá věc,ale muselo se to udělat.Nicméně,bylo to až příliš lehké. Můj kamarád položil tác s jídlem před jednoho chlapce.Chlapcův smích přestal.Chlapec se podíval na mého přítele a jeho oči náhle stmavly. Dál se na něj upřeně díval a občas sebou zaškubal. Můj přítel byl v šoku a nehýbal se.Já a moji kolegové jsme stáli s perem a poznámkovým blokem připraveni si dělat poznámky. Najednou můj přítel padl na kolena,chytil se za hlavu a vztekle křičel. Zdálo se, že je v obrovské bolesti. Já a moji kolegové jsme byli velice překvapeni a v šoku.Jediné co jsme teď byli schopni dělat bylo sedět a dívat se. Můj přítel se zhroutil na podlahu a řval kolem sebe nadávky.Potom sebou několikrát trhl,a potom ochabl.
Držel jsem nutkání se pozvracet úspěšněji než několik mých kolegů. Okamžitě jsme zapečetili vchod.Chlapec se zastavil,podíval se na dveře a zasmál se.Padl na zem,škubal sebou a válel se v záchvatu šíleného smíchu.Další dva udělali to samé. Po několika minutách přestali a vstali,ale stále sebou škubali a chichotali se. Světla zhasla. Slyšel jsem pády,roztříštění skla a křik.Nejděsivější bylo že byl slyšet tichý smích. Když se světla zase rozsvítila,experimenty byly pryč. Dva z mých kolegů leželi v bezvědomí vedle mě,jejich těla byla zkroucena v podivných úhlech,krev jim vytékala z úst.Z počátku se zdálo že jsou mrtvý,protože nevykazovali znáky života. Ale když jsem se naklonil k nim,slyšel jsem,jak se nepatrně smějí.Šel jsem ke svému příteli.Neměl puls,nedýchal,ale jen se tiše smál. I když byly experimenty pryč,stále jsem měl pocit že mě něco sleduje,něco co je na prahu mé vize.Něco co jsem nebyl schopný nikdy vidět. Já a jeden zbývající kolega jsme vše uzavřeli a před odjezdem jsme zničili náš výzkum a zabarikádovali laboratoř.Tak jsem ztratil své kolegy,kteří tam zůstali.Předpokládám že jsou mrtví. Stále se cítím,jako bych se díval.Slyším smích v mých snech a někdy ho slyším i když jsem vzhůru.
Nejsem schopen zůstat na stejném místě po dobu delší než několik dní. Příznaky,které byli pozorovány na experimentech se teď projevovaliy na mě.Nemám ponětí jak se to šíří,nemělo by to být nic co by se šířilo.Někdo nejspíš něco udělal u 15-tého chromozonu aby to lidi udrželo šťastnými. Naše experimenty jsou stále někde venku. A vím že jdou po mě.Vím,že mě najdou.To vše mám za pokus o podvod s přírodou. Nechám tento dopis zde,jako varování. I pro tebe. Jdou po nás všech. Pokud někdy uslyšíte tichý smích,téměř na okraji slyšitelnosti.Pokud někdy budete mít pocit,jakoby něco stálo téměř na okraji vašeho zraku.Tak jsou u vás. Také Vám dám toto varování. Za prvé-Nemanipulujte s tím,co není vaše. Za druhé-I anďělé mohou být démoni v přestrojení. A za třetí-Nehledej mě...Jsem tak dobrý jako mrtvý. *****
Následující rukopis byl nalezen v opušťěné a skryté laboratoři,která byla objevena hluboko v aljašském lese. Laboratoř se skládala z pozorovací místnosti a kontaminační místnosti.Kontaminační místnost byla zabarikádovaná a zamčená,a zdálo se že celá laboratoř začala hořet v jednom bodě.Našly se stopy krve a uzavření místnosti bylo porušeno a také bylo rozbité sklo. Jasné vysvětlení toho co se tu stalo ještě nebylo objeveno.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ScratchThem ScratchThem | E-mail | Web | 28. července 2016 v 20:30 | Reagovat

Tuhle creepypastu miluju ^-^ Super přeložené! :3

2 BenyD BenyD | E-mail | 16. ledna 2017 v 19:07 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama