Unknowable

29. dubna 2016 v 21:23 | -Insanity |  Creepypasta překlady a zajímavosti
Pokuď tento překlad najdete na jiném blogu či Wattpadu než je tento ,jedná se o krádež !

Tma tlačící na mé rohovky se rozplývala přes průhledné hranice temné vody,jako kdyby to byl pevný předmět,který zatemňoval mou vizi.
Vzdálené praskliny starého domu způsobovali hrozivou atmosféru do temné a téměř tiché místnosti.Nemohl jsem usnout.Rýsující se tma ustoupila a dům se zbavil trochu toho temného aspektu.
Tyto trhliny byly jen stíny v rozích místnosti.Tlumené světlo z lampičky k posteli nedosáhlo.
Zpočátku jsem si nebyl jistý,co mě probudilo.Mohlo to být zbloudilé vrzání,přece tento dům byl už starej,často vrzal.Nebo to mohl být dech větru,jak naráží do skla?
Moje uši napjatě čekaly kdy se ozvou slabé zvuky,vrzaní po hladkém povrchu podlahy.Nic se nedělo.Prázdnota se mi vlévala do smyslů.Po chvíli se ozval můj močoví měchýř,který byl plný.
Vstal jsem z postele.Světlo jsem nezapínal,abych nevzbudil ostatní obyvatele domu.Šel jsem pomalu ke dveřím ložnice.Klika byla chladná a když jsem za ní zatáhl ozvalo se vrzavé zasténání.Dveře zašustily o koberec.Když jsem vstoupil na koberec,měl jsem pocit že jsem stoupl na kartáč.
Vyšel jsem a zavřel jsem za sebou dveře,abych nikoho nevzbudil.Naslouchal jsem tichu toho domu.Přešel jsem po tom hrubém koberci.Nebyli zapnutá žádná světla a tak jsem usoudil že nikdo v domě není vzhůru.
Sešel jsem dolů po schodech a šel jsem ke dveřím koupelny.Chodba byla osvětlena jen slabím světlem,které vycházelo z ulice zkrz malé okno.
Vešel jsem do koupelny,zavřel jsem a zamknul jsem za sebou dveře a dopřál jsem tu božskou úlevu svému močovému měchýři.Když jsem vykonal potřebu zmocnil se mě neodbytný pocit,který mě okusoval v mé mysli.
Ten pocit neklidu začal růst a mráz mi pomalu stékal po zádech.Snažil jsem se to ignorovat a tak jsem se připravil na návrat do postele.
Blížil jsem se ke dveřím,ale mé zmrzlé končetiny stuhly ještě víc ve chvíli,kdy jsem zjistil že se nemužu pohybovat,protože hrůza rozvinula svá temná křídla a zabalila mě do nich.Snažil jsem se uklidnit.Když se mi to povedlo odemkl jsem dveře.
Šel jsem zpátky k ložnici.Každým krokem směřujícím nahoru k vrcholu schodiště,jsem se snažil vyrovnat se svou hrůzou.Zastavoval jsem se na schodech,prsty mi svírala úzkost.
Něčeho jsem si všiml koutkem oka.Něco bylo špatně.
Můj pohled sjel dolů pod schodiště k vchodovým dveřím.Zpočátku jsem se ptal sám sebe asi je možné že tam něco vidim.Byl tam jeden temnější stín.Temnější než všechny ostatní.Byl to jen temnější stín mezi dalšími stíny?Moje oči začali čerpat formu z temnoty,odhalovali sebemenší pohyb,který naznačoval že to co jsem viděl,je skutečné.
Sice jsem žádný pohyb neviděl,ale ze vnitř toho stínu byla vidět vysoká,štíhlá postava.Sledoval mě.Začala mi tuhnout krev v žilách.Díval jsem se tam,cítil jsem úponky mrazu sahající na mé nohy.Ledové sevření mě pomalu pohlcovalo.Strach se mě zmocnil více.
Třásl jsem se a snažil jsem se najít něco co bych mohl hodit po tom zjevení.Nic.Rozběhl jsem se do ložnice.Trhl jsem za dveře a otevřel jsem.Vletěl jsem do místnosti a zavřel jsem za sebou.Třásl jsem se.Nemohl jsem se zbavit toho co bylo v mé mysli.Nemohl jsem přestat myslet na to co jsem viděl.
Cítil jsem nesmírnou hrůzu pokaždé když jsem uslyšel sebemenší vrzání schodiště.Každý poryv větru mě děsil.Lehl jsem do postele a doufal jsem že usnu...A ráno bude vše v pohodě.Ale usnout jsem nemohl.
Celý den jsem byl unavený,ale nezmínil jsem se o tom co se stalo předešlou noc.Celý den mě tížil pocit zkázy a předtucha že jsem chycen v pasti.Když jsem si vzpoměl na to místo,na kterém jsem viděl to stvoření,znova se mě zmocnil chlad.Když jsem na to myslel,měl jsem pocit že se to stvoření pro mě natahuje.
Když jsem šel večer spát,tma byla blízko,i když bylo světlo rožnuté.Strach se plížil mým tělem,stejně tak jako se pokojem šířila jeho stálá společnice,noc.
Když jsem se probudil,byla ještě tma a mé oči se pomalu začali přizpůsobovat tmě.Strach mě drtil.Nebyl jsem tu sám.Rozstvítil jsem světlo.
Nic.Světlo asi informovalo tu věc o tom že jsem vzhůru,při vědomí.Zhasl jsem a ležel jsem v naději,že ta věc se vrátila.Uklidnovalo mě to.
Šel jsem ke dveřím,položil jsem ruku na chladnou kliku a stiskl jsme ji.Otočil jsem rukojetí.Chodbou se ozvalo zavrzání dveří.Vykoukl jsem ven.
V domě byla tma.Absence zvuku ležela hustě , jako přikrývka přes dům a jeho obyvatele.Šel jsem dopředu.stoupil jsem na schody a zíral jsem do tmy.Stál jsem tam nehybně jako skála.Šáhl jsem na zábrádlí.Tělem mi projel mráz.Ale stále to bylo nic proti tomu co jsem cítil minulou noc.Necítil jsem ve vzduchu ten tízniví pocit.
V tom jsem to uviděl.Stálo to poblíž mě.Na pohled byl těžký jak železo.Byl vysoký a stál nehybně.Byl jsem paralizován.Cítil jsem jak se to ke mě natahuje.Strach mě oddělil od přítomnosti tmy.Temnota najednou nebyla tak temná...Přišlo mi že vše zesvětluje.Inkoustové prsty tmy mě přenechali terroru.
Nepamatuju si,jak jsem se ten večer dostal zpátky do postele,ale druhý den ráno jsem se probudil s prsty ledovýma jako led.
Ten den mě hrůza neopustila.Pokaždé když jsem si vzpoměl na ten zážitek z noci,mráz mi přejel po páteři.Teď jsem věděl že se to zjevení vrátí,že mi bude i nadále způsobovat terror.Když jsem míjel místo,ve kterém se toto stalo,zdálo se mi že teplo začalo opouštět mé tělo.
Když jsem se vrátil do přítomnosti,cítil jsem že část mě tam stále stojí,zmražená na tom místě,kde jsem stál předchozí noc.
Snažil jsem se své rodině vysvětlit své setkání s tajemnou entitou,ale nešlo to.Slova mi mrzla v puse,a moje výkřiky se dostali do tichého vězení mé mysli.
Noc přišla rychle a já šel do postele ,přešel jsem přes hrubý koberec.Ulehl jsem do postele a očekával jsem blížící se hrůzu.Nespal jsem a očekával jsem plížící se terror,který nutil mé oči aby zůstali neustále otevřené.V noční tmě a chladu pro mě přišel.Bylo to jako by se ta věc prosákla zkrze okraje dveří do místnosti.
Citelně se zahušťoval vzduch jak se to plížilo nade mnou.Ono to přímo oznamovalo že je to tady!
Byl jsem stuhlí,ale i přesto jsem byl schopný se odloupnout od potem prosáklé postele a klopýtal jsem ke dveřím ložnice.Otevřel jsem dveře a nahlédl jsem do tmy.
Světlo,které svítilo do chodby,vytvořilo matný obrys na zdi.V kaluži stínu naproti mně jsem to spatřil.Stál na odpočívadle,které bylo vedle dveří.
Bylo to vysoké a mělo to temnou siluetu strašlivé bytosti.Snažil jsem se rozeznat tvář té bytosti naproti okolnímu šeru.Měl na sobě plášt nebo kabát.Jeho obličej byl schován pod kápí nebo kloboukem.
Byl jsem nucen se podívat do hlubšího stínu.Jakoby mě ten cizinec mlátil do mé mysli.Chtěl jsem křičet,abych probudil ostatní obyvatele domu,ale věděl jsem že je to zbytečné.
Neprobudí se.Chtěl jsem křičet na to stvoření,ale zvuk mi zemřel v krku.Spojky neviditelného sevření se utahovali kolem mě.Zavřel jsem se do pokoje.Slyšel jsem kroky jak jde za mnou.

Tento dopis píšu rychle,v naději že ho někdo najde.Bojim se.Doufám v záchranu,i když jsem přesvědčen,že neexistuje žádná naděje pro mě.Můžu jen opravdu doufat,že někdo bude číst tento dopis a bude vědět co se mi stalo.
A jak tak tady sedím,tma mě obaluje a já pozoruju okolí kolem dveří.Vím že mu nebude trvat dlouho než se sem dostane.
Cítim zář hořícího dřeva,které nás od sebe odděluje,slyšim vrzání starého domu,které by klidně mohlo být skřípání jeho nechtů,nebo možná i drápů o dřevěný povrch dveří.Zbývá mi jen čekat.
Je tady.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 creepypasters creepypasters | 2. května 2016 v 20:40 | Reagovat

Ouuuu gaaaaš.Tohle nedávám.

2 SierraBlue SierraBlue | 12. května 2016 v 16:38 | Reagovat

Bože to bylo ale nudný.
Ano, bylo to napsáno hezky, takovým jakoby vznešeným stylem nebo nevím jak to popsat :D Ale děj byl o ničem. Málem sem u toho usnula

3 Insanity Insanity | Web | 29. května 2016 v 20:45 | Reagovat

[2]:  Já nejsem tohodle autor..Já jen překládám.. :)

4 Foiled Experiment | Rita Foiled Experiment | Rita | 30. května 2016 v 17:24 | Reagovat

[2]: Ať si překládá co chce, ne? Je to její blog.
See.
Bobby sees something that annoys him, Bobby doesn't care and scrolls further. Be like Bobby, šlo by to? :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama