Team Fortress 2

22. dubna 2016 v 17:12 | -Insanity |  Creepypasta překlady a zajímavosti
Varování-Nikdy jsem TF2 nehrála..Sice vím co to je a o co tam jde ale kdyby jste v tomto překladu objevili něco co by vám nedávalo smysl,nemějte mi to za zlé :)
Pokuď tento překlad najdete na jiném blogu či Wattpadu než je tento ,jedná se o krádež !


Moc mi chybí moje TF2.Kéž bych měl odvahu to znova zapnout,ale prostě nemůžu...Ne po tom co se stalo...
Všechno to začalo asi před třemi dny.Byl jsem tam a bavil jsem se o Halloween události,když mi najednou můj IRL přítel zavolal na Steamu.
On je brazilec,takže toto je jen hrubý překlad našeho rozhovoru:

Přítel:Hele Léo (moje přezdívka IRL),jste tam?
Já:Jo,proč
Přítel:Já..já potřebuju,aby ses na něco podíval...
Já:Uh..Na co přesně?
Přítel:Nevíš co je špatně s mým TF2?
Já:Imba wEPS?
Přítel:Co?
Já:Nvm
Přítel:Každopádně je to všechno v prdeli
Já:Problémy z grafikou?
Přítel:já nevim jak to nazvat..Musíš to vidět na vlastní oči!
Já:Obrazovky?
Přítel:No..Zkoušel jsem to ale nejde to
Já:Divné
Přítel:Prostě se podívej na počítač
Já:Oh,pokud to nevyžaduje žádné DLS
Přítel:No...Prostě jdi na nastavení obrazovky,vyber mackerel ,pak bat,pak mackerel znovu,pak Sandman...
Já:Musí to být nějaká nepříjemná grafická závada.
Já:Počkej..Nemám mackerel
Přítel:Dal bych vám svou..Kdybych mohl..
Já:Uvidím co se dá dělat.
Přítel:Díky za poslech..a omlouvám se za to co říkám...

Když jsem se ho chystal zeptat co tím myslí tak se odpojil.Byla to sakra podivná konvarzace.
Na konci rozhovoru jsem si hlavně myslel že je n00b,který našel efektivní grafickou závadu a chtěl mi ji ukázat.Co mi ovšem na tom všem nesedělo byl jeho tón.Toto vy ale vědět nemužete...
Nemužete to poznat z toho co píšu...To by jste ho museli slyšet.Můj přítel byl typ , který vždy psal smajlíky a byl veselí.Ale tentokrát to tam nebylo...Zdálo se ,že je off.
Rozhodl jsem se to zkusit,odpojil jsem se,vytvořil jsem si mackerel a šel jsem vyzkoušet tu
závadu ,o které mi povídal.
Opatrně jsem udělal kroky:mackerel -> Bat -> mackerel -> Sandman.
Jak jsem to dokončil a podíval se na obrazovku počítače náhle jsem ztuhl.Bylo to dost neobvyklé,protože jsem hrál na svém zbrusu novém high-end PC,ale věděl jsem že TF2 měl tendenci zaostávat,tak jsem to ignoroval.
V tom jsem uslyšel velmi ostré pípnutí v mých sluchátkách.Bylo to kolem 2:00 a skoro jsem vyletěl ze židle.Bylo to zrovna když se TF2 vrátilo do "normálu".Aspoň to jsem si myslel...
První věc,které jsem si všiml ,bylo,že všechna zatížení-out sloty byly pryč.Bylo to jen tmavě šedé pozadí a dvě šedá tlačítka na pozadí.(Celý text byl pryč).Pak jsem si všiml, že se na mě dívá Scout.Jeho obličej nebyl zřetelný a neměl v ruce žádnou zbraň.
Vzpomínám si,že s těmito druhy závady jsem se už setkal,když jsem používal DX8.1 , takže to nebylo příliš velké překvapení.
Po klepnutí na jedno tlačítko,o kterém jsem tušil že je to "Back".Na obrazovce se objevila třída zatížení-out byl stejný jako na předchozí obrazovce.Všechny ikony od tříd byly pryč a nebo byly vzhůru nohama.
Stiskl jsem ESC,protože "Close" button nam nebyl,a to co přišlo potom mě upozornilo na to že to není jen další grafická závada.
Na obrazovce byla velmi divná úvodní obrazovka,jakou jsem kdy viděl.Obrazovka byla černá,s nápisem "Team Fortress 2"napsené bílým písmem v horní části obrazovky.
Pod tím byly tři možnosti:Play,Nastavení a Konec.
Bylo už trochu pozdě a musel jsem spát,rozhodl jsem se že si to zahraju jen na chvíli.
Když jsem otevřel okno prohlížeče pomalu jsem si začal uvědomovat do čeho jsem se to dostal.Najednou jsem pocítil strach,nikdy jsem si nemyslel že se mě zmocní tak rychle.
Byl jsem šokován když jsem našel jen jeden jedinej server.Před několika minutama jsem našel přes dva tísíce serverů,tak proč mi to teď najde jen tento jeden?
Jméno serveru bylo jen "Team Fortress",takže jsem měl okamžitě podezdření,že je to mizerný server:Herní karta byla prázdná,počet hráčů byl 1/14,mapa byla jen "Manor"(Bylo to napsáno takhle,a ne "cp_manor_event," jen "Manor"),a ping byl 10.
"To je to,čemu říkám ping"zašeptal jsem si sám pro sebe.Pořád jsem se díval na počet hráčů asi 30 sekund.Snažil jsem si přít na to,co někdo dělá tam,osamělý,na vzdáleném serveru,izolovaném od základny hráčů.I přes neochotu jsem se připojil na server.Najednou se mi na obrazovce objevil dlouhý bílý pruh,bez textu.
Byl jsem připojen.Nebyl jsem přivítán obvyklým textem v tabulce.Místo toho jsem rovnou šel na obrazovku výběru tříd.
Instinktivně jsem si vybral Demo.Potom jsem se objevil ve středu mapy.Neměl jsem zbraň.Ověřil jsem si skóre.Nikdo tam nebyl..Nikdo nebyl ani v jednom týmu.Byl tu vůbec někdo?Znovu jsem otevřel prohlížeč serveru,nyní byl počet hráčů 2/14.
Název serveru se náhle změnil na "Dostat se ven."Začal jsem být vyděšený.
Rychle jsem napsal:"Kdo jsi?"
Nedostal jsem žádnou odpověď.
Snažil jsem se uklidnit tím že jen neumí anglicky a potom vyšel ven.Stalo se to když můj Demo najednou vzplál.Zpočátku jsem myslel že je to osamělý Pyro,ale potom jsem uslyšel jeho výkřik bolesti.Bylo to tak reálné ..Nikdy jsem nic takového neslyšel.
V tomto okamžiku jsem byl už vyděšený k smrti.Rychle jsem se odpojil.Když jsem se uklidnil podíval jsem se znovu na název toho serveru.Stálo tam"Vrat se, chci tě!"
Rozhodl jsem se vrátit a tentokrát jsem byl připraven na vše.
Když jsem byl připojen,vzal jsem si zase Demo,zas beze zbraní.Místo však bylo jiné.Když jsem procházel kolm třetí CP,okamžitě klesám k zemi a umírám.Když jsem čekal na respawn,kamera šla poměrně pomalu na místo na které jsem předtím neviděl.
Vše co jsem tam viděl,byl velký bílý pruh s červeným a modrým pruhem vedle.(Jeden na každé straně.)
Místo kde jsem se objevil bylo jako dno studny.Bylo temné,znepokojující,s jednou skřínkou na pravé straně východu.Hrál jsem docela málo utkání na mapách a tak jsem si nepamatoval asi jsem už někdy viděl podobnou místnost.
Když jsem vyšel ven vše co jsem viděl byla zářivě bílá,stejně jako to co vydíte,když jdete mimo hrací plochu na některých mapách.
Najednou se v okně chatu objevila zpráva.
"Jsi dobrej.Pod sem."
Neměl jméno hráče zezadu,ale nemohl to být nějaký mod nebo plug-in.
Už jsem pomalu ztrácel všechen zdravý rozum.Bylo to jako peklo.Hned potom, co tato zpráva přišla,viděl jsem v dálce ocelová vrata.Šel jsem knim.Vešel do vnitř.Chtěl jsem se dostat pryč!
To co jsem viděl,když jsem se tam ocitl zjizvilo mou mysl tak hluboce.
Všechny třídy z obouch týmů byli zavěšené,tváře měli pozměněné a sledovali mě.Některé z jejich končetin chyběli.Mezi oběma týmy byl velký bílý pruh s menšími červenými a modrými pruhy na bocích odpovídající jejich příslušnému týmu.Celé toto tvořilo chodbu.
Když jsem se podíval na pověšeného Demo ,obrazovka začala zrnět a obraz začal pomalu mizet.
To se stalo pokaždé když jsem se na něho podíval.
Všichni měli i trochu pozměněná těla.
Díval jsem se na to asi 5 sekund.Poté,co jsem se znovu podíval do chodby těla zmizela.
Ztuhl jsem ,když jsem se podíval do okénka chatu.Byla tam nová zpráva.
"Proč?"
Rychle jsem se odpojil a zkontroloval jsem server prohlížeče na posled.Server zmizel.TF2(Pokud se tomu tak dá říkat) se pak zavřel sám.Otevřel jsem Steam a viděl jsem tam nové aktualizace pro TF2.
Věděl jsem co to znamená a bylo to znepokojující.
Nebyl jsem schopen v noci spát..
Druhý den mi napsal můj přítel a to co mi napsal mě dost vyděsilo.
Napsal mi že nebyl přihlášen víc jak týden.
Od té doby jsem nehrál TF2.Jsem si jistý že to co mi napsalo mě od té doby pronásleduje.Nebudu v klidu pít ani jíst.Mám starch už vejít i do vlastního bytu.
Ono mě to pronásleduje.Vidím to v rozích očí,v mém pc,na ulici před mým domem.

Je to tam.Jsem si jist.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nana Nana | Web | 22. dubna 2016 v 17:56 | Reagovat

Wow. :0
Síce som TF2 nehrala, je to super. Ten posledný odstavec ma dostal. ._.
Pekný preklad, len tak ďalej. c:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama