The Wanderer

28. února 2016 v 14:52 | -Insanity |  Creepypasta překlady a zajímavosti
Pokuď tento překlad najdete na jiném blogu či Wattpadu než je tento ,jedná se o krádež !

V 90.letech jedna holka spáchala sebevraždu potom co spatřila obrázek umístěný ve staré diskuzní skupině.
Byla to fotka,a na ní postava kterou někteří identifikovali jako ženu,stojící samotnou uprostřed opuštěné cesty.
Postava je takřka průhledná , oči jsou téměř neviditelné,je osvícená neznámím zdrojem světla,přicházejícím ze směru foťáku.Jestli to už jsou světla vozidla,ruční baterky a nebo blesku foťáku , to se už nedozvíme.
Opravdoví zdroj fotky nebyl nikdy identifikován.Nelze zjistit žádné obličejové vlastnosti a je nejsnadněji identifikována dlouhým , kostnatými končetinami ,které připomínají pavoučí nohy.
Ti kteří viděli tento obrázek ,nebo vědí o jeho existenci poznali postavu jako The Wanderer , neboli tulák. Poprvé zaznamenaní Wanderer je z roku 1996.Jane ,holka z vysoké , která navštěvovala svou rodinu během vánočních prázdnin , měla velký zájem o to co se týče paranormálních jevů.
Viděla fotku v ňáké internetové debatě spojenou se zprávou "Vidíš mě ? Taky tě vidim !"
Tucty jiných uživatelů viděla ten samí příspěvek.
Větčina nich to nebrala vážně ,jenom si říkali že je to nějak srandovní.Někteří si vlastně opravdu stěžovali že trpí bolestmi hlavy zatimco se dívají na ten obrázek.
Dle rodiny Jane trpěla nočními můrami,hned po tom co viděla ten obrázek.
Tvrdila že se budila a viděla tu postavu tuláka,toho pavoučího,tajmeného cizince jak stojí za oknem.
Občas to škrábalo na okna a odírala svoje pavoučí končetiny,paříty a drápy o sklo , ale často se to tam jen tak postavilo a čumělo to na ni.Nemohla se při jeho prezenci hnout.
Jako by jí držela pouta nebo mnoho neviditelných rukou dole.
I když zavřela oči,stále to viděla.Její rodina si byla jistá,že se jen bála toho obrázku co viděla na internetu a že noční můry pominou tak jako všechno až zapomene.
Ujišťovali se že reflekce snů ,jako halucinací v reálném životě taky pomine až se trochu vyspí.
Ona však byla přesvědčená o tom že jí je to v patách.
I když byla v mísnosti na veřejnosti plné lidí ačkoliv nikdo nic neviděl.
Rodina Jane se obávala o její zdraví. Ale jen jí opakovali že Wanderer neexistuje.
Z Jane to šlo ovšem z kopce.Začla ponocovat za extrémní hranice jen aby nespala.Začlo to kofeinem.
Tradovalo to řezání zápěstí a křičení zkrz noc ,až do ústvitu.Brzy už nespala vůbec.Říkala si a opakovala si že kdyby jen zavřela víčka tak si jí The Wanderer vezme.To jejímu vstavu nepomohlo.Bez spánky se vize zhoršovali.Vztupňovali se.
Její rodina věděla , že nemůžou jen čekat a doufat v nejlepší.Jane potřebovala nutně pomoct.Ale když její matka zaklepala na dveře dceřinýho pokoje nikdo neodpovídal.Opatrně otevřela dveře a vešla do vnitř,nechtěla Jane polekat.
Ovšem stále nic neslyšela.Jane nebyla v posteli.Neseděla u počítače a okno bylo zavřené.Zdálo se že ubec není v místnosti a že zdrhla.
Dokud se matka napodívala do skříně.
Tam byla Jane schoulená v rohu.Krev jí tekla po těle.Za rudá tekutina tekla z řezné rány která byla na krku.A ona svírala v zakrvácených rukách pozvánku."Ted už si mě to nevezme !"

Příklad Jane není izolován a není poslední.Zkrz zbytek 90.let lidé mizeli a páchali sebevraždy,pokaždé potom co viděli obrázek Wanderera.
Od otočky století i přes velkou snahu a úsilí se mi nepovedlo najít původní obrázek ,který se zdá že zmizel.Nedávno jsem však umístil na jednu paranormální stránku příspěvek jestli někdo neslišel o Tulákovi.
Toto už jsem dělal tolikrát že už mi na to odepsal jeden,maximálně dva lidé co slyšeli tento příběh.A nic nového jsem se od nich dedozvěděl.
Občas se i vysmívali.Občas spomínali na to že se sami pokoušeli hledat.Nikdo však už dlouho fotku neviděl.No,kdo ano dopadl tak jak dopadl.Taky tak brzy po tom co jsem zveřejnil na internetu svůj přízpěvek mi do e-mailu přišla zpráva "I can see you" a v ní stálo "Vidíš mě ? Taky tě vidím."Ke zprávě byl přiložen obrázek.Nemohu ověřit asi to byl skutečný obrázek The Wanderera , ale musím Vás varovat že asi si ten obrázek zobrazíte...Děláte to na vlastní nebezpečí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama