Pohřbena za živa

19. července 2015 v 19:47 | -Insanity |  Creepypasta překlady a zajímavosti

V jednom malém městě žil starý muž se svou ženou. Jeden den bylo ženě hrozně zle a tak u ní muž celou dobu zůstal. Bohužel, žena nemoc nepřekonala a umřela. Muž byl z její smrti zničený, koneckonců to byla jeho životní láska.
Druhý den přišel doktor a řekl, že je opravdu mrtvá. Stalo se to v půlce léta a tak měli jen malý pohřeb. Když její rakev spouštěli do země, muž měl nutkání za ní skočit a vytáhnout jí z rakve ven.
Osamocený a smutný, se muž vrátil domů a šel spát. probudil ho však podivný zvuk, znělo to jako škrábání. Bylo to stále hlasitější a hlasitější a on nemohl přijít na to, odkud to jde. Když se otočil na druhý bok, vyděsil se. Za oknem stál stín ženy, jeho ženy. Měla otevřená ústa dokořán, jakoby křičela, vykulené oči a prsty jako šílená škrábala do okna. Když muž skočil k oknu a otevřel ho, stín se rozplynul do vzduchu.
Muž druhé ráno zavolal doktorovi a prosil ho, aby tělo jeho ženy vytáhli z rakve. Doktor ho ale odmítl a řekl, že ho jenom užírá deprese ze ztráty ženy. Muž ale od té chvíle viděl toho samého ducha každou noc.
Po týdnu už to nevydržel. Zvedl se z postele, oblékl se, vzal lopatu a šel tělo vykopat. Došel k jejímu hrobu a kopal a kopal. Když vykopal její rakev, otevřel jí. Málem začal hrůzou křičet. Její ústa byla dokořán a na vnitřní straně rakve bylo tisíce škrábanců. Její prsty byly sedřené na kost.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zelený Obamův Kabát Zelený Obamův Kabát | 22. prosince 2015 v 21:00 | Reagovat

To je so damn EPIC O.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama