Pod postelí

18. července 2015 v 14:13 | -Insanity |  Creepypasta překlady a zajímavosti
Rodina jela na dovolenou a zamluvila si dva dvoulůžkové pokoje ve starém hotelu. Jeden pro rodiče a jeden pro děti - holku a kluka.
Když dorazili do místnosti, ucítili nějaký zápach. Manžel zavolal n vedení hotelu a chtěl mluvit s manažerem. Vysvětlil mu, že místnostdivně zapáchá a že požadují jinou. Manažer se omluvil a oznámil jim, že jsou jiné místnosti obsazené, ale že sem ráno ihned pošle uklízečku, aby zápach odstranila.
Po obědě rodina šla zpět do pokoje. Když děti vešly dovnitř, mohly znova cítit ten samý zápach. Manžel znova zavolal manažera, ale ten mu řekl, že se s tím bohužel nedá nic udělat.
Takže děti musely strávit noc v tom pokoji. Zacpaly si nosy, aby nemusely cítit ten zápach. Po chvilce usly a ráno na ně rodiče zaklepaly, aby je probudili.
Manžel se rozhodl přijít na to, co ten zápach způsobuje. I děti se připojily. Prohledali ručníky, koupelnu, sprchový kout, skříně, noční stolky, ale nic nenašli. Manžela pak napadlo, podívat se pod matraci. Nadzvedl ji a div nedostal infarkt. Pod matrací ležela skrčená mrtvola ženy.
Kluk si poté uvědomil, že spal celou noc jen pár centimetrů od rozkládající se mrtvoly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama