Socha klauna

23. května 2015 v 21:43 | -Insanity |  Creepypasta překlady a zajímavosti
Před pár lety, žila v Kalifornii na Newport Beach rodina. Matka, otec a dvě krásné zdravé děti.
Jednou si řekli, že si potřebují odpočinout a tak si zamluvili stůl v restauraci a zavolali chůvě, aby se jim o děti postarala.
Před odchodem do restaurace řekl otec chůvě kdy mají být děti v posteli a další pokyny.
"Až budou děti spát, můžete se dívat na televizi, nebo si vzít něco z lednice." řekl otec. "Pokud by vám to nevadilo, mohla byste se dívat na televizi v naší ložnici? Děti měly hodně nočních můr a tak by bylo lepší kdybyste byla hned vedle nich." dodala matka. Chůva jen přikývla a rodiče odešli.
Postarala se o děti a když usly, šla se vedle do ložnice koukat na televizi. Sedla si na postel a zapla ji. Pak si ale všimla děsivé sochy klauna v rohu místnosti. Snažila se jí nevnímat, ale běhal ji z ní mráz po zádech a kdykoliv se otočila zpátky k televizi, zdálo se jí, že se na ni ta socha dívá. Po chvíli už to nemohla vydržet. Kdykoli se podívala znova na sochu, zdálo se jí že se pohnula - byť jen lehce. Zavolala tedy otci.
"Ano?" "Dobrý večer, to jsem já. Mám otázku. Mohla bych se prosím dívat na televizi dole?" zeptala se roztřeseným hlasem. "Samozřejmě." odpověděl otec. "Ale proč?" "Vím, že to zní hloupě, ale ta vaše socha klauna mě děsí." "Socha.... Socha klauna?" "Ano, ta kterou máte v rohu ložnice." Telefon utichl.
"Zavolejte policii a vezměte děti z baráku hned!" křikl otec do telefonu. "P.. proč?" zeptala se chůva.
"My nemáme žádnou sochu klauna"
Pár vteřin seděla chůva na posteli k smrti vyděšená. Pustila sluchátko telefonu na zem. Rychle se zvedla, vtrhla do dětského pokoje, vzala děti a vyběhla z baráku. V dálce se ozvaly policejní sirény. Chůva se podívala do okna ložnice a vykřikla hrůzou. Z okna na ni koukal usměvavý, bílý obličej klauna a po chvilce zmizel ve tmě.
Policie vtrhla do domu a vyvedla klauna ven. Nebyla to žádná socha. Byl to chladnokrevný vrah. Celé měsíce se ukrýval na půdě a v noci obcházel dům.
Děti rodičům říkaly, že je v noci chodí strašit nějaký klaun. Ale rodiče jim říkali, že jsou to jen noční můry.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 23. května 2015 v 21:57 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama